B-muži vyhráli v Těrlicku.

28.3.2015

Naši-B-muži dneska zajížděli na horkou půdu do Těrlicka,kde se nám tradičně nedaří.Jenže tentokrát bylo vše jinak.Výsledkem je vítězství 0:4,pěkná hra Orlovských navíc podepřená o bezchybný výkon brankáře Kuči.Již v 1 poločase jsme měli spoustu šancí.Jenže to se ještě Danel se Závackým zastřelovali.Především agilní Danel spálil co se dalo.Kuriozním momentem celého utkání byli rozhodčí.Špatně spolu komunikovali.Rohy,ofsajdy atd.A tak se začali dít věci ve druhém poločase.Nejprve v 66 minutě Závacký obešel vše co mu stálo v cestě včetně brankáře a vedli jsme 0:1.O pět minut později fauloval náš hráč ve středovém kruhu domácího borce,jenže ten měl směrem k rozhodčímu nepublikovatelné výrazy že byl za to vyloučen.A tak začala přesilovka Orlové.Nejprve se ovšem zaskvěl parádním zákrokem Kuča když přečíslení domácích vyřešil vyškrábnutím na roh.Po rohu zůstal domácí hráč sám na malém vápně ovšem Kuča fantastickým zákrokem zabránil vyrovnání.V 75 minutě ovšem vypálil zpoza šestnáctky Papuga a míč končí přímo v šibenici branky domácích 0:2.O dvě minuty rozhodčí pustil téměř 5metrový ofsajd a na Kuču se řítili dva osamocení hráči Těrlicka.První výborně přihrál na volného spoluhráče na kterého zírala prázdná branka.Ovšem Kuča se vytáhl fámozním zákrokem a na poslední chvíli výtáhl míč snad silou vůle nohou na roh.V 86 minutě se konečně trefil i Danel a bylo to již 0:3.A domácí se složili úplně,když v 89 minutě se trefil tečovanou střelou opět agilní Danel a uzavřel tak stav utkání na 0:4.

FK Těrlicko-FK Slavia Orlová Lutyně 0:4(0:0)

Branky:66 min.Závacký 0:1,75 min.Papuga 0:2,86 min.Danel 0:3,89 min.Danel 0:4.