Výhra béčka nad SN Havířov

Naše béčko dneska zakončilo letošní ročník výhrou nad SN Havířov.Výhra se rodila velice těžko.Do Orlové přijel houževnatý soupeř,který nám zpočátku nadělal spousty problémů.Bohužel obrana byla dneska hodně děravá.Ještěže za nepozornou obranou stál tentokrát dobře chytající brankář Kuča,který zneškodnil dva samostatné průniky soupeře.Navíc se blýsknul i zákrokem proti 3 hráčům soupeře,kteří viděli už míč v síti.Jenže Kuča byl proti.V 17 minutě se opřel do míče Mleziva a bylo to 1:0.Bohužel ve 28 minutě hosté srovnali na 1:1 bombou přímo do šibenice.Mohli jsme jít i do vedení jenže o pár minut později neproměnil Lobodinský penaltu.Ve 36 minutě prošli obranou jak nůž máslem a hosté rázem vedli 1:2.Ještěže z nebývalé dobrou formou se potkal Mleziva který si vyskočil po rohu ve 42 minutě nejvýše a hlavou srovnal na 2:2.Ve druhém poločase měli hosté další šance,ale tentokrát už byla obrana pozorná a co nezachytla obrana pochytal spolehlivý Kuča.V 52 minutě završil hattrick dnes výborně hrající Mleziva a předvedl jak se kopou penalty,druhou penaltu v zápase jsme proměnili a vedli jsme 3:2.Od té doby hosté značně polevili.Jenže dlouho branková pojistka nepřišla.Až v 80 minutě předvedl střídající Eda Gorol,že když nevíš co z míčem tak ho vypal na branku a míč byl v síti,vedli jsme již 4:2.V nastaveném čase pak ještě přidal branku agilně hrající Vlček 5:2.